Kucharski Ruman Mikuła – Kancelaria Radców Prawnych w Krakowie specjalizująca się m. in. w antywindykacji. Bogate doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat umożliwia przedstawienie bogatej oferty z zakresu oddłużania i ochrony majątku. Pomoc obejmuje osoby prywatne jak również jednoosobowe firmy. Osoby które posiadają duże zadłużenie wynikające z prowadzonej działalności gospodarczej lub w życiu prywatnym, nie zawsze są w sytuacji bez wyjścia. Nasza Kancelaria doradza indywidualnie jaką metodę w danym przypadku zastosować aby rezultat był pomyślny.

Specjalizujemy się również w prowadzeniu spraw w których firmy windykacyjne domagają się zapłaty za stare i często przedawnione długi. W tym zakresie wielokrotnie udało nam się całkowicie anulować długi naszych Klientów opiewające na znaczne kwoty. Pomoc prawna którą świadczymy to wsparcie dla Klienta w postępowaniu komorniczym. Wiedza z zakresu postępowania cywilnego oraz praktyka prawna w tym obszarze umożliwia szybkie zorientowanie się w możliwościach w spawie.

Solidne doświadczenie w każdym z filarów pomocy jaką oferujemy to podstawa naszej skuteczności. Nasz Klient otrzymuje rzetelną i prawdziwą informację. Niejednokrotnie zdarza się, że Klient nie zna swoich praw a przez to traci pieniądze, czas i nerwy. Zatrudnienie odpowiedniego prawnika pozwala uchronić się przed dalszymi konsekwencjami i powiększaniem skali problemu. Dobro naszego Klienta jest dla nas najważniejsze a do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, z pełnym poświęceniem. Klient ma gwarancję zachowania pełnej dyskrecji oraz tajemnicy zawodowej radcy prawnego.

Nasz zespół

Specjalizuje się w procesach oddłużania osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Prowadzi sprawy sądowe z zakresu upadłości konsumenckiej a także broni Klientów przed firmami windykacyjnymi w sprawach o zapłatę. Prawnik sądowy z zakresu prawa gospodarczego i handlowego. Poza typowym doradztwem prawnym świadczy także pomoc dla organizacji pozarządowych oraz korporacji.

W swojej codziennej praktyce prawniczej oferuje także porady prawne m.in. z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, odszkodowań oraz windykacji. Oferta dla firm obejmuje także m.in. pomoc przy zakładaniu firmy, doradztwo prawne, konsultacje, szkolenia, pomoc przy prowadzeniu likwidacji lub upadłości firmy.

Posiada wykształcenie Master of Business Administration. Posługuje się biegle językiem angielskim. Prowadzi portal Edukacja Prawna na którym publikuje swoje prezentacje w zakresie prawa w formie wideo.

Wolontariusz i działacz Fundacji In Solidium

Specjalista od postępowania cywilnego i egzekucyjnego. W swojej pracy najbardziej skupia się na zagadnieniach związanych z procesem sądowym i reprezentacją Klientów przed wymiarem sprawiedliwości, w szczególności przed sądami powszechnymi i komornikami. Pełnomocnik sądowy na rozprawach w sprawach o zapłatę i ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Prowadzi negocjacje ugodowe z wierzycielami w imieniu swoich Klientów.

Posiada bogate doświadczenie w doradzaniu firmom i osobom zadłużonym. Pomoc polega na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu wniosków i pism a także prowadzeniu spraw sądowych.

Jestem radcą prawnym przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. W Krakowie także prowadzę własną kancelarię Kucharski Ruman Mikuła Kancelaria Radców Prawnych, którą współtworzę z dwoma wspólnikami radcą prawnym Tomaszem Rumanem oraz radcą prawnym Robertem Kucharskim. W ramach kancelarii na co dzień świadczę pomoc prawną jako pełnomocnik lub obrońca w procesach sądowych.